Kayip kent sakini

Forum kuralları
Bu köşeyi, özel blogunuz olarak düşünebilirsiniz, kendinizi tanıtabilir, kendi/ailenizle/çocuklarınızla beraber çekilmiş fotoğraflarınızı, sevdiğiniz bir yazıyı ekleyebilir ve görmesini istediğiniz linkleri arkadaşlarınıza yönlendirebilir, yaşadığınız acı tatlı (bizlerle paylaşmak istediğiniz) anıları paylaşabilirsiniz.
Lütfen 2.ci bir başlık açmayalım.
Kullanıcı avatarı
adminiçe
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
Duygudurum:
Zodiac:
Süper Yüksek Skor: 12
Yüksek Skor: 12

Re: Kayip kent sakini

Mesaj gönderen adminiçe » Cum Oca 18, 2019 4:55 pm

Ama o süreci özetle bize böyle olmaz ki :))

Paylaş

Kullanıcı avatarı
biberiye
Uzman Üye
Uzman Üye
Duygudurum:
Zodiac:
Süper Yüksek Skor: 0
Yüksek Skor: 0

Mesaj gönderen biberiye » Cum Oca 18, 2019 8:09 pm

Hiç sorma adminiçe hayatımın altını üstüne getirdim:)) işyeri değişti, başka iş yerine küçük bir kuruluştu. sonra orda iki kız biri de yarı Türk yani almanlaşmaya çalışmış ama becerememiş diyelim, bunlar benim başladığım yerde düzenleri dağilacak ben söz sahibi olacağım korkusuyla arkamdan iş çevirme, böylelikle iş yeri çıkış veriyor, sonra eşimden ayrıldım, o desen başlı başına bir olaydı, ayrılıkta sorumlu ve suçlu olayım diye bayağı ailemi üzerime yolladı ve sameti de birden bırakıp başka ülkeye gitti, çocuğun hayatından birden çıktı ve ben o çocuğu toparlayamak için üç- altı ay uğraştım. Neyse hem boşanma mahkemesi hemde iş yerinde haksız çıkış verildiği için mahkemeye verdim. Mahkeme, 12 yıllık düzenin dağılımından sonra yeni düzen, evin eşyaları tamamen çöp, onları attırdım bunları yapmak içinde erkek kuvveti lazım o da bende yok, evin geliri, gideri, elektiriği, suyu üzerime alma, adam borç bıraktı gitti bide onu ödeme derken, çöpleri atarken tabii bel sırt ağrısı, yanlışlıkla ağır kartonların altında kal ve bu süreçte birde ortopedi ve fizik tedavi süreci. Hayat tek başına bayağı zor, çocukluğumdan beri biliyorum da , birde çocukla birlikte daha zormuş. 😯 Anlıycan hayat alt üst olurken enkaz altında kalmıştım, o enkazdan accak çıkabildim. 😬😴😴 özet geçtim ama özeti de uzun oldu:))
Resim

Kullanıcı avatarı
biberiye
Uzman Üye
Uzman Üye
Duygudurum:
Zodiac:

Mesaj gönderen biberiye » Cum Oca 18, 2019 8:09 pm

Hiç sorma adminiçe hayatımın altını üstüne getirdim:)) işyeri değişti, başka iş yerine küçük bir kuruluştu. sonra orda iki kız biri de yarı Türk yani almanlaşmaya çalışmış ama becerememiş diyelim, bunlar benim başladığım yerde düzenleri dağilacak ben söz sahibi olacağım korkusuyla arkamdan iş çevirme, böylelikle iş yeri çıkış veriyor, sonra eşimden ayrıldım, o desen başlı başına bir olaydı, ayrılıkta sorumlu ve suçlu olayım diye bayağı ailemi üzerime yolladı ve sameti de birden bırakıp başka ülkeye gitti, çocuğun hayatından birden çıktı ve ben o çocuğu toparlayamak için üç- altı ay uğraştım. Neyse hem boşanma mahkemesi hemde iş yerinde haksız çıkış verildiği için mahkemeye verdim. Mahkeme, 12 yıllık düzenin dağılımından sonra yeni düzen, evin eşyaları tamamen çöp, onları attırdım bunları yapmak içinde erkek kuvveti lazım o da bende yok, evin geliri, gideri, elektiriği, suyu üzerime alma, adam borç bıraktı gitti bide onu ödeme derken, çöpleri atarken tabii bel sırt ağrısı, yanlışlıkla ağır kartonların altında kal ve bu süreçte birde ortopedi ve fizik tedavi süreci. Hayat tek başına bayağı zor, çocukluğumdan beri biliyorum da , birde çocukla birlikte daha zormuş. 😯 Anlıycan hayat alt üst olurken enkaz altında kalmıştım, o enkazdan accak çıkabildim. 😬😴😴 özet geçtim ama özeti de uzun oldu:))
Resim

Kullanıcı avatarı
adminiçe
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
Duygudurum:
Zodiac:
Süper Yüksek Skor: 12
Yüksek Skor: 12

Mesaj gönderen adminiçe » Cum Oca 18, 2019 9:37 pm

:oww: Gerçekten çok çok çok şaşırdım.. İnanılmaz şeyler olmuş bu zamanda.. Bu süreçte en azından arkadaşlığımızla yanında olamadığımız için çok üzgünüm.. Umarım o enkazın üstüne muhteşem bir saray inşa edersin :yes:

Kullanıcı avatarı
biberiye
Uzman Üye
Uzman Üye
Duygudurum:
Zodiac:

Mesaj gönderen biberiye » Cmt Oca 19, 2019 12:48 am

Sağolasın adminiçe, umarım dediğin gibi Saray’ı inşa ederim 😊🙏❤️
Resim