2013 Mayıs Ayı Burç Yorumu

Cevapla
Kullanıcı avatarı
biberiye
Uzman Üye
Uzman Üye
Mesajlar: 4888
Kayıt: Sal Eyl 25, 2007 1:16 am
Konum: Almanya

2013 Mayıs Ayı Burç Yorumu

Mesaj gönderen biberiye » Cmt May 04, 2013 12:03 am

Oğlak Burcu ( 22 Aralık-19 Ocak )

Sevgili Oğlaklar bu ay sizin için bir konuda zaman duracaktır. Ama hangi konuda acaba?..

10 Mayısta dost Boğa burcunda gerçekleşecek halkalı güneş tutulması sizin 5.evinizde, yani aşk, çocuklar, para, şans oyunları, borsa ve girişimler evinde. Ayrıca sosyal ve sanatsal, sportif faaliyetler evinde. Bireysel doğum haritanıza bağlı olarak bu konulardan biri sizin için ayın konusu olacaktır.

Tutulma biraz sancılıdır, telaşlarla meşgul eder insanı ama dost burçta gerçekleşmesi demek, sizin lehinize bir gelişme, önemli bir gelişme var.

Bir konuda eski perdeyi kapatıp yenisini açmanız söz konusu.

Sizin istediklerinizi getirecektir bu tutulma. Bence sizi mutlu eden önemli bir gelişmeye damga vuracak.

Kiminiz aşkta mutlusunuz, kiminiz girişimlerle ilgili bir konuda iyi bir noktaya geleceksiniz ve akabinde bu sizi yeni bir yola ya da daha önce başlattığınız bir girişimde bir gelişme, ilerlemeye götürecektir. Ayrıca sesinizi daha geniş çevreye duyurmak istiyorsanız, tam da zamanı, duyaracaksınız, dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Bir de, dost kişilerle dayanışma ve birlik halinde hareket etmeniz söz konusu. Birlikten güç doğacak adeta.

Aşk konusunda önemli gelişme arefesinde olan Oğlaklar, sevdikleriyle birlikte, mutluluklarını paylaşacaklardır.

Bu arada, bir tanıdıkla, yakınla küskünlük gibi durumlar varsa, henüz daha erken olmakla beraber, barışma sağlamanız yakındır. Sanırım bir karşılaşma söz konusu olacak o kişiyle.

Evet, dönem kapanıyor, yeni dönemin açılmasıyla birlikte. Bir sayfa kapanacak görünüyor. Sizi sıkan, uğraştıran bir sayfa kiminiz için de. Ve sizi memnun eden, sizin lehinize sonuç geliyor. Siz de olanı olmayanı geçmişte bırakırsanız, sorun artık geride kalacaktır. İntikam ya da kırgınlıkla hareket etmeyin derim, sayfayı kapatmak, sözünüze gelinmesi yeterli olsa gerek.

Belki de siz uğraşmadan bazılarının kirli çamaşırı dökülecek ortaya.. Garip bir ay kiminiz için gerçekten.. Yani, unutulmaz bir ay yaşayama hazır olun. Enteresan.. Neydi ne oldu dedirten bir zaman.. Biri hakkında bunu diyeceksiniz.. Neydi ne oldu.. Yani siz sabırla tavrınızı korudunuzsa, ne derler, hak yerini kendiliğinden bulacak..

Kimi Oğlaklar bu ay kendilerini keşfedecekler. İçlerinde var olan yetenekleri neyse o gelişen olayların akışı içinde ortaya çıkacak. İşte, bu yeteneğiniz sizin yeni hayat rotanızı oluşturacak görünüyor. Dönüşüm gezegeni Plüton burcunuzdayken, siz özellikle de bu ay adeta kendinizi keşfedeceksiniz. Kafanızda şimşekler çakacak, bir dostla konuşurken, bir sosyal ortamda sohbet esnasında, TV’de bir şey izlerken vs.

Kimi Oğlaklar ise, bu ay çocuğunun mutluluğunu yaşayabilir. Biraz hüzün-mutluluk karışık duygular içinde olabilirsiniz.

Girişim yapmaya niyetli Oğlaklar ise, bu ayki gelişmeleri ve yaşadıklarınızı iyi gözleyin derim. Kafanızdaki planların hangisi gerçekçi ve halihazırda uygulanacak şeyler hangisi değil ya da en azından zamanı değil, anlayacaksınız.

Ayın ikinci yarısından sonra para konusunda maceraya atlamayın derim, durumları görün. Girişim yapın, ama hızlı değil, zaten girişim uzun vadeli ve hayatınızı değiştirecek bir şey olacaktır, yaşam tarzınızı değiştirecek adeta adım adım, ama başlangıcı acele yapmayın derim. Büyük girişimler özen ve sabır ister bilirsiniz.

Bu güzel etkilere rağmen, Boğa yıldızlarının para ve yatırım konusunda riskli olduğunu belirtmek isterim. Bu ay bu konu macera kaldırmaz. Garanti önemlidir.

Bir de sağlık konusuna dikkat edin derim, kalbe, stres kökenli tansiyon olayına, boğazla ilgili sıkıntılara karşı önlem alın derim. Özellikle 5-15 Mayıs arasında.

Kiminizin ise, çocuğunun sağlık sorunu olabilir, ilgilenmek gerekir aynı tarihler arasında özellikle.

Ayın ikinci yarısı, kiminiz biraz sağlıkla ilgilenirken, kiminizde girişimler, işler konusunda detaylarla ilgilenecek, hatta kiminiz yurt dışı planı için işlemlerle meşgul olabilir.

Yeni bir teknolojik alet almak isteyen olur aranızda, tutulmadan sonraki günlerde almanız daha iyi olur, bir de ayın 25’inde ay tutulması var Yay burcunda, ondan önce veya sonra alın derim yoksa uğraştırır sizi. Yani 15-20 arası alabilirsiniz. Yeni bir teknik aleti kullanmayı öğreneceksiniz sanki.

Kiminiz de bozulan teknik aletini tamirle uğraşmak durumunda kalabilir.

Aşka gelirsek, aşk aşk aşk. Aşk var size, kadersel ve önemli bir aşk bekleyin derim.
Resim

Cevapla

“OĞLAK ~~22 Aralık-20 Ocak~~” sayfasına dön