ETKİLEYİCİ OĞLAK KADINLARININ KÜÇÜK SIRLARI

Cevapla
Kullanıcı avatarı
biberiye
Uzman Üye
Uzman Üye
Mesajlar: 4888
Kayıt: Sal Eyl 25, 2007 1:16 am
Konum: Almanya

ETKİLEYİCİ OĞLAK KADINLARININ KÜÇÜK SIRLARI

Mesaj gönderen biberiye » Pzt Ağu 19, 2013 7:45 pm

Göstermese de, Oğlak burcu kadını aşkı en derinden yaşayan kadınlardan biridir. Mesafeli duruşuyla karşı tarafı değerlendirir. Aşkta kaderci değildir. Güvenli bir ilişkiye atıldı mı, onun aşkı da çiçek açar. İlk görüşte aşka kapılarak, erkeklerin onu sürükleyebileceği duygusal ıstıraptan en baştan kendini muaf tutar. Buna kimsenin değmeyeceğini düşünür. Özel bir kadındır, erkekler konusunda aptalca seçimler yapmaz.
Aşkta mutluluğa önem veren kadınlardan biri de o dur. “Kavgaların, çatışmaların aşkı güçlendirdiğini” düşünenlerin aksine o iki tarafın da birbirini anlayabildiği uyumlu bir ilişki talep eder. Asla partnerinin, hayatındaki hedeflerine müdahale etmesine izin vermez. Bireysel yaşamıyla aşk arasındaki sınırı, iki tarafı da rahatsız etmeyecek şekilde belirler.
Böylesine güçlü bir kadın, ilişkinin kadın ve erkeğe yüklediği klasik rollerden sıyrılarak daha akılcı ve yenilikçi bir yol izler. Sağduyulu, kendini disipline etmeyi bilen Oğlak burcu kadını ilk izlenim olarak utangaç gözükse de aslında gizli bir güce sahiptir.

Onu kazanmak hiç ama hiç kolay değildir. Peşinde koşulmasından, iltifatlardan oldukça hoşlanır. Asla üzerinde hüküm sürülmesine izin vermez. Bu iş eğer bir hırsa dönüşürse o da savaşmaya hazır bir şekilde durur.
İlişkilerde çoğu zaman üstünlük sağlayan taraf kendi olmak isteyebilir. Çünkü ilişkinin kadın ve erkeğe yüklediği rollere inanmaz. Partnerini yemeğe çıkarabilir, nereye gideceklerini belirleyebilir, maddi konularda özgürlüğü kazanmıştır. Sevgilisi en zor gününde güçlü bir şekilde destekleyebilir. Yeter ki saygı duyulduğunu, sevildiği, güvende olduğunu hissetsin.
Özetle; O size harika bir danışman olacaktır. Kariyer yaşamınızda akılcı yöntemleriyle finansal konularda sizi en iyi şekilde yönlendirir.

twitburc
Resim

Cevapla

“OĞLAK ~~22 Aralık-20 Ocak~~” sayfasına dön