ETKİLEYİCİ KOVA KADINLARININ KÜÇÜK SIRLARI

Cevapla
Kullanıcı avatarı
biberiye
Uzman Üye
Uzman Üye
Mesajlar: 4888
Kayıt: Sal Eyl 25, 2007 1:16 am
Konum: Almanya

ETKİLEYİCİ KOVA KADINLARININ KÜÇÜK SIRLARI

Mesaj gönderen biberiye » Pzt Ağu 19, 2013 7:46 pm

Erkekleri ele geçirmek için yapılan küçük oyunlar… Yaşamı küçük oyunlarla eğlenceli kılan, doğal bir çekiciliğe sahip Kova burcu kadını bunlara asla ihtiyaç duymaz. Diğer hava grupları burçları gibi bağımsız fikirlerle hareket ederek yaşamını şekillendirir. Kova burcu kadını özgürlüğü ile bir erkeği baştan çıkarırken, komik, zeki yanları ile de elde edilebilirliğini oldukça zorlaştırır.
Asla mesafeli bir kadın değildir. Canlı, hareketli, eğlenceli karakteriyle yaşamın tadını çıkarmaya bakar. Aşk onun için güçlü tutkuların hüküm sürdüğü bir durum değildir. Aşkın saf duygulardan oluştuğu fikrinden kendini sıyırmıştır, aklını ön planda tutarak hareket eder. Ne karşı tarafı duygusal belirsizliklerle yıpratır, ne de kendini!

Kova burcu kadını özgürdür. İlişkisini, söylenenlere ve başkalarının düşüncelerine göre şekillendirmez. Partnerini de bu konuda rahat bırakır. Farklı arayışlar içerisindedir, aslında sadece eğlenmek ve yaşamın tadını çıkarmak ister.
Karşı cinsin hemen partner adayı olarak algılanması sendromundan kendini çoktan kurtarmıştır. O önce bir erkeğe birey olarak yaklaşır. Bir erkeğin ise onunla ilgili sadece isminden daha fazlasını bilmesini ister. Tutku, ilk görüşte aşk… Hayır, bunlarla etkilenmez. Onu etkileyen etkileşimlerdir. Onu özel yapan en güzel yanı da budur. Bir insanın, gerçek değerini keşfetmek ister.
Kadın- erkek . Hayır önce insan der Kova burcu kadını. İlişki yaşarken sosyal yaşamı, kendine ait yaşamını sürdürür. O sabit, sürekli sevgilisini bekleyen kadın olamaz. O insanları, yaşamı sever. Hayranlık yaratan bu özelliğiyle, partnerini aslında farkında olmadan daha da kışkırtır. Onun belki de en çok sevilen özelliklerinden biri de verdiği sözü tutmasıdır. İnsanları asla yarı yolda bırakmaz, tıpkı partnerinde olduğu gibi…
Erkekler, Kova burcu kadının harika bir partner olduğunu düşünür. Neden biliyor musunuz? Çünkü o çok toleranslıdır hemen saldırgan bir tavra bürünmez. Asla kıskanç ya da mantıksız davranmaz. Duyguları hep kontrol altındadır. Bir erkeği kolay kolay zor durumda bırakmaz. Bir erkekten tek isteği onun özeline saygı duymasıdır.
Onu elde etmiş bir adam, kendini güvenceye almış sayılmaz. Böylesine özgür bir kadını sabitlemek imkansızdır. Bir erkeğe en belirgin kaybetme korkusunu yaşatan kadınlardan biridir Kova burcu kadını. Özgür ruhunu aşk bile dizginleyemez.
Özetle; Onu değiştiremezsin, değişen taraf her zaman siz olursunuz.

twitburc
Resim

Cevapla

“KOVA ~~21 Ocak-18 Şubat~~” sayfasına dön