iki düşükten sonra hiç cesaretim yok..

Kullanıcı avatarı
asivemavi
Onur Üyesi
Onur Üyesi
Duygudurum:
Zodiac:

iki düşükten sonra hiç cesaretim yok..

Mesaj gönderen asivemavi » Cum Ağu 01, 2008 6:35 pm

arkadaşlar ben geçen yıl üst üste 2 düşük yaşadım.ve bunlar geç düşüklerdi.yani 16 haftalık.şimdi çocuk sahibi olmayı çok istesemde hiç cesaretim yok tekrar aynı şeyleri yaşamaktan korkuyorum.aranızda benim durumumda olan varmı??????????????? :((
En son asivemavi tarafından Pzr Kas 13, 2011 1:09 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Paylaş

ben bizzat kendim

Kullanıcı avatarı
asivemavi
Onur Üyesi
Onur Üyesi
Duygudurum:
Zodiac:

Re: iki düşükten sonra hiç cesaretim yok..

Mesaj gönderen asivemavi » Sal Eki 20, 2009 7:54 pm

buradan devam etsemmi yoksa yeni bir başlık açsammı karar veremedim..ama artık biz bebek istiyoruz..cesaretin varmı derseniz yok..kendimi asla hazır hissedemeyeceğime ve artık bir yerden başlamamız gerektiğine karar verdik..anne olabilmeyi çok istiyorum..bende o kutsal duyguyu yaşamak , minik bir canı kanımla beslemek,onun sıcaklığını ve kokusunu duymak,elini uzattığında tutmak,ağladığında yanında olmak,bak bak gülüyor diye çığlıklar atmak,ağzından ilk çıkacak kelimeyi duymak,belki ilk dişini çıkartırken ateşini düşürmeye çalışmak,yürümeye çalışırken düşmelerine gülmek istiyorum...ve daha öyle çok istiyorum ki..istiyorum ama tabiki yine de rabbimin taktiri olacaktır..biz sadece bir yola gireceğiz..bu yol bizim için biraz zorlu olacak bunu biliyorum..çünkü benim bazı problemlerim var..kan pıhtılaşması ve rahim anomalisi..bu yüzden ilaç kullanmam gerekicek..umarım önümüzdeki aylarda sizlere müjdeli haberi buradan duyurabilirim..ve tabiki en önemlisi benim için hamileleiği sonuna kadar sağlıklı bir şekilde sürdürüp bebeğimi kucağıma aldığımı görebilmek..çünkü o mutluluğu yaşadıktan sonra kaybetmek en acısı...şimdilik folik asit ve kan incelticiye başladık..hamilelik gerçekleşirse iğne ve düşük önleyici kullanacağım...ilaç isimlerini buradan vermiyorum..eğer birgün benim yaşadıklarıma benzer şeyler yaşayan olursa diye sadece süreci paylaşıyorum..
En son asivemavi tarafından Pzr Kas 13, 2011 1:09 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
ben bizzat kendim

Kullanıcı avatarı
güleda
Onur Üyesi
Onur Üyesi
Duygudurum:
Zodiac:

Mesaj gönderen güleda » Sal Eki 20, 2009 7:58 pm

canım benim,bu süreci hayırlısıyla ve kolaylıkla aşacağına inanıyorum....dualarımız seninle.. :hh:
En son güleda tarafından Pzr Kas 13, 2011 1:09 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
Mavi Boncuk
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
Duygudurum:
Zodiac:
İletişim:

Mesaj gönderen Mavi Boncuk » Sal Eki 20, 2009 9:30 pm

Bu zorlu sürecinde ve sonrasındaki mutlu müjdeli haberlerindede yanında olacağız,Cafeminel olarak kocaman bir yüreğiz biz ;)
En son Mavi Boncuk tarafından Pzr Kas 13, 2011 1:09 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
..-...-.-.-...-.--.

Kullanıcı avatarı
biberiye
Uzman Üye
Uzman Üye
Duygudurum:
Zodiac:

Mesaj gönderen biberiye » Sal Eki 20, 2009 10:22 pm

canim bu zorlu sürecte allah sana yar ve yardimci olsun. duam seninde burda sagliklica kucagina aldigin bebisinle hastanedeki resmini görmek :kiss:
En son biberiye tarafından Pzr Kas 13, 2011 1:09 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim

Fındık Kraliçesi
Onur Üyesi
Onur Üyesi
Duygudurum:
Zodiac:
İletişim:

Mesaj gönderen Fındık Kraliçesi » Çrş Eki 21, 2009 12:45 am

tabiki yine de rabbimin taktiri olacaktır..biz sadece bir yola gireceğiz..bu yol bizim için biraz zorlu olacak bunu biliyorum.

canım hic birzaman inancını yitirme önce isdemek beyinde biter sen allaha sıgın ve kesinlikle umudunu yitirme mücadele ver ilerde keşke birda deneseydim deme bizler senin icin duacıyız canım umut her hayatın başlıdır :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
En son Fındık Kraliçesi tarafından Pzr Kas 13, 2011 1:09 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
En anlamlı yemin söz vermektir, en büyük intikam affetmektir, en adi söz hiç sevmedim demek; ve en güzel cevap gülüp geçmektir.

Kullanıcı avatarı
FIGO
Onur Üyesi
Onur Üyesi
Duygudurum:
Zodiac:

Mesaj gönderen FIGO » Çrş Eki 21, 2009 9:46 am

nuraycim insallah en kisa zamanda tüm dileklerin gerceklesir, hep beraber seviniriz, insallah :kiss:
En son FIGO tarafından Pzr Kas 13, 2011 1:09 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Her zaman dogruyu söyle; ne dedigini hatirlamak zorunda kalmazsin.....

ResimResim

Kullanıcı avatarı
askitom
Uzman Üye
Uzman Üye
Zodiac:

Mesaj gönderen askitom » Çrş Eki 21, 2009 9:57 am

canım inşallah herşey yolunda gidecek ve sen bize HAMİLEYİM müjdesini vereceksin.
ve inşallah sağlıkla meleğine kavuşacaksın..
dualarımız seninle...ümidini asla yitirme canım.......
En son askitom tarafından Pzr Kas 13, 2011 1:09 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim
BENDEN AYRI İKİ BEDENDE YAŞAYAN İKİ CANIM DAHA VAR

Kullanıcı avatarı
haydimutfaga
Faal Üye
Faal Üye
Duygudurum:
Zodiac:
İletişim:

Mesaj gönderen haydimutfaga » Çrş Eki 21, 2009 12:48 pm

asivemavi arkadaşım, inşallah 2009 da hamile kalırsın ve 2010 da evladını sağlıkla hayırla kucağına alırsın.
bizim bir komşumuz var, 6 düşükten sonra düşük önleyici iğne vurdu kendine hergün, şu an 1 yaşında maşallah çok tatlı bir oğlu var.6 düşükte doktorlar anlayamadı problemin ne olduğunu..

Rabbimden ümit kesilmez, dua et çok.
dua ile...
En son haydimutfaga tarafından Pzr Kas 13, 2011 1:09 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
asivemavi
Onur Üyesi
Onur Üyesi
Duygudurum:
Zodiac:

Mesaj gönderen asivemavi » Çrş Eki 21, 2009 12:55 pm

hepinizi öpüyorum ve binlerce teşekkür...önce allah,sonra dr,um ve arkamda psikolojik destek olarak ta sizler varken bu defa herşey yolunda gidecek inşallah...
ben bizzat kendim

“Hamilelik Öncesi” sayfasına dön