2013 Mayıs Ayı Burç Yorumu

Kullanıcı avatarı
biberiye
Uzman Üye
Uzman Üye

2013 Mayıs Ayı Burç Yorumu

Mesaj gönderen biberiye » Cmt May 04, 2013 12:01 am

Akrep Burcu ( 23 Ekim-21 Kasım )

Bu ay sizin için de çok önemli bir ay olmaya aday çünkü 10 Mayısta zıt burcunuz Boğada Güneş Tutulması var. Burcunuzun özellikle ortasında doğanlar etkilenecektir bu tutulmadan. Ama genel olarak hepinizi etkiler.

Bu ay bir konuda söz karşı tarafta sevgili Akrepler! Durum budur, görünen odur en azından. Hangi konuda derseniz, bu bireysel haritanızla bağlantılıdır derim.

Ama genel itibariyle, ilişkiler üzerine diyebilirim. Her tür ilişki. Aşk, evlilik, iş, yakınlar, arkadaşlar. Bunun haricinde, dava ya da iş görüşmesiyle ilgili yüz yüze görüşme yapacağınız kişiler buna dahildir.

Ekim ayında önemli gündem maddeniz ne idiyse, şimdi o konuyu kapatmak ve yeni bir sayfa açmak adına bir dönemeçte gibisiniz.

Aşk var kimi Akreplere hem de büyük aşk, zamanı durduran bir aşk desem yeridir. Sizi etkileyen biri çıkacak karşınıza anlaşılan, ama siz de onun kalbine girmeyi başaracaksınız. Bu karşılıklı bir aşk olacaktır. Evet, hayatınızı yeniden şekillendirecek şey kiminiz için aşk olacaktır. Sanırım şartları karşı taraf belirleyecek, siz sevmezsiniz bunu ama bu sefer böyle olmayacak gibi.

Kiminiz içinse, var olan ilişkisinde ya da evliliğinde, hayatına yenilik getirecek bir ortak karar söz konusu. Belki de eşiniz ya da sevgilinizin işi sizi bir taşınma kararına götürecek.

Kiminizin de bir akrabası ya da yakını yakına taşınabilir, size yakın gelebilir.

Kimi Akrepler bir teklif alacak, önemli bir teklif, hatta bu diğer tüm planlarınızı bir kenara atmayı düşünecek kadar önemli olabilir ancak henüz şartların oluşmaması, sizin belki de hazır olmamanız, bu teklif üzerine sizi bir plan, program yapmaya sevk edecektir. Adım adım ulaşmayı düşünecek ve ona göre hareket edeceksiniz.

Bunun bir kültefi, masrafı var görünüyor. Bunu iyi hesap edin, ona göre kararınızı verin.

Bu ay bazı Akrepleri uyarmak isterim, yanınıza yaklaşan yeni ya da Ekimden sonra tanıdığınız birilerine dikkat edin derim. Niyetini bu ay anlarsınız o kişinin. Temkinli olmanızda fayda vardır ve izleyin, görün nedir niyeti diye. Gerekirse bu kişiyi çıkarın hayatınızdan derim. Kendinizi niyeti bozuk kişilerden koruyun derim.

Bu ay bazı konularda dost-düşman, samimi-sahte belli olacaktır. Gözünüzü açarsanız rahatlıkla görürsünüz. Ona göre ilişkilerinizi yeniden düzenlersiniz.

Öte yandan, kimi Akrepler de kendini aynada görecek. Biri, özellikle bir yakın kişi size ciddi derecede sitem edebilir, hatta tavır alabilir. Haklı görünüyorsa, durun düşünün ve varsa hatanız gözünüzü kapatmayın derim, yoksa, bir süre sonra yalnızlık hissedersiniz, suçluluk hissedersiniz yaptığınız hareketten dolayı.

Bu ay gerçekten hem kendinizi hem çevrenizdeki insanları iyi tanıyacaksınız, ilişkiler konusunda hayat dersleri ile dolu bir ay olacak.

Çalıştığınız yerden biri çıkabilir, iş yerinde değişiklik söz konusu.

İş yerini, işini değiştirmek isteyen Akrepler ise, hazırlıklı, planlı bir değişimi uygulamaya geçecek görünüyor.

Kiminizde de iş değişimi yok, bilakis, yapılan iş programı çerçevesinde, birileriyle bir ortak çalışma, faaliyet içine gireceksiniz. Ancak, bu konuda sizi rahatsız eden şeyler olabilir, bunları yaşayarak gördükten sonra, yeniden bir sorgulama yaparsınız ve akabinde, istediğiniz, beklentinize uygun koşulları birkaç ay sonra elde etmeniz mümkün olur. Özetle, bir konuda önce gözlem ve deneyim ve ardından sabırla ulaşmak eylemi lazım.

Kiminizin de evinde değişiklik var, bir taşınma söz konusu olabilir.

Ayın ilk yarısında yapın derim taşınma işini, 8’inden önce olsa daha iyi. Yoksa, bırakın, ilerleyen birkaç ay sonra gerçekleştirin derim.

Bu ay sosyalsiniz özellikle ayın ilk yarısında. Kiminiz aile ile birlikte olacak, kalabalık olarak bir araya geleceksiniz, bir konuda dayanışma söz konusu. Bir kişinin, bu sizin olabilir ya da bir yakınınızın, önemli bir sorundan kurtulması ve bu konuda ona destek vermeniz ve dayanışma içinde olmanız mümkün.

Ayın ikinci yarısında parasal işlerle meşgulsünüz. Parasal işlerde acele etmeyin, dikkati olun derim ayın ikinci yarısında. Para gelecek ama gelen parayı organize etmek konusunda dikkatli olun derim. Kredi vs çekmeyin bu ay derim. Gelen parayı tutmaya çalışın, gelecek ay ne yapacağınıza karar verirsiniz.

Kiminiz için sağlık konusunda küçük bir uyarı yapmak isterim. Ayın ikinci yarısında, nefes, sinirler, tansiyon gibi konularda dikkat edin, sağlığına iyi gelen şeyler yapın derim.

Bu ay dur gözle bekle ona göre hareket etme ayı. Bu size kazandırır. Enteresan bir ay hem çok iyi, önemli güzel olaylar hayatınızı değiştirecek türden hem tavrınız ya da kararınız işleri bozabilir. Acele etmeyin, görün, izleyin, dinleyin ve ona göre kararınızı verin derim.
Resim

Kullanıcı avatarı
Mavi Boncuk
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
İletişim:

Re: 2013 Mayıs Ayı Burç Yorumu

Mesaj gönderen Mavi Boncuk » Cmt May 04, 2013 12:09 am

Bu ay gerçekten hem kendinizi hem çevrenizdeki insanları iyi tanıyacaksınız, ilişkiler konusunda hayat dersleri ile dolu bir ay olacak.
zaten şu son 3-5 ayda gerçek yüzünü gördüğüm insanlar, bana yeterince hayat dersi verdi... :))
..-...-.-.-...-.--.

Kullanıcı avatarı
adminiçe
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

Mesaj gönderen adminiçe » Pzt May 06, 2013 10:23 am

Mayıs ayı sana gerçek yüzümü gösterme zamanıymış demek ki.. Bunca yıldır beklemiştim. Ohh nihayet :))

Kullanıcı avatarı
Mavi Boncuk
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen Mavi Boncuk » Pzt May 06, 2013 11:59 am

bi sen eksiktin :p
..-...-.-.-...-.--.

Kullanıcı avatarı
adminiçe
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

Mesaj gönderen adminiçe » Pzt May 06, 2013 12:01 pm

Ne diyosun sen en büyük şoku ben yaşatacam sana :D

Kullanıcı avatarı
Mavi Boncuk
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen Mavi Boncuk » Pzt May 06, 2013 9:43 pm

tırstım bak şimdi :p
..-...-.-.-...-.--.

Kullanıcı avatarı
güleda
Onur Üyesi
Onur Üyesi

Mesaj gönderen güleda » Cum May 10, 2013 9:51 pm

ilginç bir evreymiş :hımm:

Kullanıcı avatarı
Mavi Boncuk
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen Mavi Boncuk » Cum May 10, 2013 10:37 pm

güledaaaaaaaa bak bana para gelecekmiş :)) benim sorunum maddi değil manevi olacakmışşşş :)) insanlardan çekeceğim anlaşılan :))
..-...-.-.-...-.--.

Kullanıcı avatarı
güleda
Onur Üyesi
Onur Üyesi

Mesaj gönderen güleda » Cum May 10, 2013 10:40 pm

ne çektin sen bu insanlardan Mavişim, ne çektin :))

Kullanıcı avatarı
Mavi Boncuk
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen Mavi Boncuk » Cum May 10, 2013 10:41 pm

forumda bile çekiyorum, yazıııııııııııııııkkkkkkkkkkk dimi bana :))
..-...-.-.-...-.--.

“AKREP~~ 24 Ekim-22 Kasım~~” sayfasına dön