ETKİLEYİCİ AKREP KÜÇÜK SIRLARI

Cevapla
Kullanıcı avatarı
biberiye
Uzman Üye
Uzman Üye
Mesajlar: 4888
Kayıt: Sal Eyl 25, 2007 1:16 am
Konum: Almanya

ETKİLEYİCİ AKREP KÜÇÜK SIRLARI

Mesaj gönderen biberiye » Pzt Ağu 19, 2013 7:42 pm

Aşkın en fırtınalı hali ile nerede karşılaşmıştınız? Bir filmde ya da okuduğunuz bir kitapta? Ya da bir dizi de mi? Boşuna kurgulara kendinizi bırakmayın Akrep burcuyla aşkın tadına varın.

Kalbi boş bir erkek onunla sadece vakit öldürmek için beraber olamaz. O, bir erkeğe nerede durması gerektiğini öğretir. İlişkilerin aslında sözsüz birer anlaşma olduğu, onunla daha net anlaşılır. Duygusal, şefkatli, talepkar bir kadın; isteklerine göre tercihlerini belirler.
Bir erkeği yerin en dibinden, göğün en yükseklerine sadece Akrep burcu kadını taşıyabilir. Bu kadar sahiplenici ve kıskanç bir kadının aynı zamanda en çok arzulanan kadın olması, aslında taşıdığı mistik havanın yanı sıra harika, etkileyici, dayanılmaz bir karaktere sahip olmasından kaynaklanıyor. Bir erkek, aradığı heyecanı ve film tadında bir ilişkiyi Akrep burcu kadınıyla yakalayabilir.
Aşkın onun yaşamında esaslı bir yeri vardır. Onun çekiciliğine karşı koyabilecek bir erkek neredeyse yok denecek kadar azdır. Güçlü içgüdüleri ile bir erkeğin “bay doğru” mu olup olmadığına karar verebilir. Erkeklerin bir kadını elde etmek için başvurduğu yolların hepsi Akrep burcunda boşa çıkar. Bu gizem erkeklerin başını döndürür.
Belirsizliklere tahammülü yoktur. Küçük stratejileri, ona karşı hiçbir erkek uygulayamaz. En sert şekilde intikamını alır. Özellikle incindiyse…

O sizi korur, mutlu eder tek isteği ona sadık olmanızdır.
Özetle; Toparlayıcı, sevecen yanını sizden esirgemeyecektir.

twitburc
Resim

Cevapla

“AKREP~~ 24 Ekim-22 Kasım~~” sayfasına dön