2013 EYLÜL AYI Akrep

Cevapla
Kullanıcı avatarı
biberiye
Uzman Üye
Uzman Üye
Mesajlar: 4888
Kayıt: Sal Eyl 25, 2007 1:16 am
Konum: Almanya

2013 EYLÜL AYI Akrep

Mesaj gönderen biberiye » Prş Eyl 05, 2013 9:33 pm

Akrep Burcu ( 23 Ekim-21 Kasım )
Kasım ayı sizin ayınız olur genellikle ama anlaşılan sizin zamanınız daha erken gelecek gibi, ayın ortası ve sonu derken, siz önde olacaksınız, sahnede olacaksınız.
Ayın ikinci yarısı sahne önünde olacaksınız. Birden hayatınızda önemli girişimler için atağa geçeceksiniz.
Kimi Akrepler, yaptıklarınızla dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Çevrenizdeki insanların desteğini alacaksınız. Ay sonuna kadar koşturmaca, işleri halletme vs derken, ay sonunda mutlu sonuçları elinizde olacaktır.
İki gönül bir olunca samanlık seyran olur misali, Venüs 11’inde Akrepe geçtikten sonra, siz karar verdikten sonra akan sular durulacaktır.. Karar verilmiştir, o kadar. Bu iş aşk kararı, bir evlilik kararı ve hayatınızı biriyle birleştirme kararı olabilir.
Aşk var tek kelimeyle hayatınızda. Üstelik bu aşkla çok önemli bir çarkı kıracaksınız, medyan okuyacaksınız bir konuda. Ayın 5’inden sonra sizi tutana aşk olsun.
Sizi bağlayan sorunlardan, artık gitmesi gereken sorumluluklardan da ay sonundan itibaren Merkür burcunuza geçince kurtulacaksınız.
Kimi Akrepler ise, ay sonunda, önce sağlık konusunda canı sıkılacak ama hemen arkasından çok önemli bir sağlık sorununun geride kaldığını öğrenip derin bir oh çekecek. Bir dileğiniz gerçekleşecek adeta. İçten dilediğiniz bir sorundan kurtuluş var size .
Can sıkan konu ise, neyden kaynaklanabilir, yanlış anlamadan, sizin ve karşı tarafın agresif anına denk gelen bir konuşma olabilir ama sonra iş müjdeyle tatlıya bağlanır. Gizemli ve mucizevi zamanlardasınız dersen abartı olur belki ama belki de olmaz…
Kimi Akrepler de sanki işte başına bela olan birinden, adeta dışsal bir gelişmenin ardından, kurtulacak bir anda. Sanki, büyük bir bela, uzunca süren bir bela, bir elin düğmeye basmasıyla bitecek…
Bu ay Akreplerin bir isteği gerçekleşebilir ayrıca.
İşte, mücadele ve başarı zamanı. Bu ay girişimlerinin karşılığını ve kazancını gelecek ay alacaksınız. Atak ve öndesiniz. Ancak siz önde olsanız da sanki dışsal güçler devrede her şeye rağmen, dışsal güçler sizi biraz da öne çıkaracak, inisiyatifi elinize almanız tam olarak gelecek ayın sonunda olur.
Kimi Akrepler öyle bir hamle yapacak ki, sanki birini yerinden oynatıp yerine geçecek gibi.. Akreplerin gözü karar bu ay… Uzak dursun Akrepten, mücadeleye hazır olmayanı ezer geçer alimallah..
Kalbi boş Akrepleri hayatlarına birden giren aşk değiştirecek, onları yerinden oynatacaktır. Aşk ayı bu ay adeta diyebilirim. Aşk öyle bir geliyor ki, hayat düzeninizi olduğu gibi değiştirecek, hatta hayat düzeni içinde taşları şak diye yerine oturtacak, yani gökte aradığınızı yerde bulacaksınız.
Çocuk hayali kuran Akrepler, bu ay süper bir ay bunun için, ancak kuzey ay düğümü-Satürn kavuşum açısı biraz sorunlu hamilelik yaşatabilir size, en iyisi bu işi Kasım 3’den sonraya bırakmaktır derim.
Ayın ilk yarısında sakarlıklar, kaza riskline ve kavgaya dikkat derim.

semavii
Resim

Cevapla

“AKREP~~ 24 Ekim-22 Kasım~~” sayfasına dön