EVCILIK OYUNU

Kullanıcı avatarı
güleda
Onur Üyesi
Onur Üyesi
Zodiac: Libra
Süper yüksek puan: 0
Yüksek puan: 0

Re: EVCILIK OYUNU

Mesaj gönderen güleda » Çrş Haz 09, 2010 9:16 am

çok yapay, yapmacık, ve basit bir program... :(
Yıldız,, bence evcilikleri falan bırak eskisi gibi keman çal....

Paylaş

Kullanıcı avatarı
toschunum
Onur Üyesi
Onur Üyesi
Zodiac: Sagittarius

Mesaj gönderen toschunum » Çrş Haz 09, 2010 12:58 pm

bende birkac defa izledim bu yarismayi...

evliymis gibi oyun oynuylar, evliligin nasil bir sey oldugunu anlamak icin...

ben sevmedim... yildiz ise cok bencik sekilde yapiyo rolunu... gicik oluyorum..
Resim

Kullanıcı avatarı
asivemavi
Onur Üyesi
Onur Üyesi

Mesaj gönderen asivemavi » Çrş Haz 09, 2010 1:37 pm

bende birkaç defa izledim. anladığım kadarıyla onlara evlilkte bazı roller verilmiş onları oynuyorlar yeni çiftlere örnek olması açısından..izlerken hatalarını görsün insanlar diye.ve dikkat etmişseniz sonra toplanıp birlikte yorumlar yapıyorlar olaylar , tartışmalar ve davranışlar üzerine. ;)
ben bizzat kendim

Kullanıcı avatarı
Mavi Boncuk
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
Zodiac: Scorpio
Süper yüksek puan: 7
Yüksek puan: 7
İletişim:

Mesaj gönderen Mavi Boncuk » Çrş Haz 09, 2010 11:37 pm

Serilal yazdı:bunlar evli degiller nisanli falan da degiller ayni evde kaliyorlar fakat yatarken erkekler oturma odasinda koltukta yatiyorlar bayanlar ise yatak odalarinda sanirim baskta türkiye olmak üzere avrupa ülkelerine de yayin yapiyolar boncugum :D
dedigim gibi bastan seyretmedim bildigim kadariyla bir ödül icin yarisiyorlar ama ödül ne onu da bilmiyorum denk gelirse esimle birlikte seyredip gülüyoruz :crzy: :crzy: :crzy: :crzy:

canımcım kendi yorumumuda alıntı yapıyorum..
M@vi Boncuk yazdı:asıl merak ettiğim bunlar evlimi değilmi,yoksa nişanlımı? aynı evdemi kalıyorlar?eğer aynı evde kalıyorlarsa ve evli değillerse hangi Ülkenin insanlarına yayın yapıyorlar? hepsine seyredenlerden cevap bekliyorum :))

ben bu soruyu sorarken bu şekilde yaşamak bizim örf ve adetlerimize tamamen aykırı,yok mu var ama,yaygın değil hatta yok gibi(tabii sanatçıları yok sayarak böyle yazıyorum :)) ) o yüzden hangi ülkenin insanlarını canlandırıyorlar yada kime nasıl örnek oluyorlar...

çelebim yazdıklarını okuyunca formatı biraz daha iyi anladım ama çok saçma bi programmm yaaaa,şimdi seyrediyorumda sinir oldummmm :)
..-...-.-.-...-.--.

Kullanıcı avatarı
asivemavi
Onur Üyesi
Onur Üyesi

Mesaj gönderen asivemavi » Çrş Haz 09, 2010 11:47 pm

boncuğum bunların hepsi tv dünyasından insanlar.evli yada nişanlı değiller, sadece evli gibi davranıyorlar ve iki insanın aynı evi aynı hayatı paylaşırken yaşayabilecekleri olayları tartışmaları canlandırıyorlar sadece.aynı evde yaşıyorlar ama ayrı odalarda kalıyorlar.bu arada günlük yaşamlarına da devam ediyorlar. ;)
ben bizzat kendim

Kullanıcı avatarı
Serilal
Onur Üyesi
Onur Üyesi
Zodiac: Libra

Mesaj gönderen Serilal » Çrş Haz 09, 2010 11:52 pm

bir yerde sacma aslinda cünkü onlar kamera önündeler ama gercek hayatta öyle mi ????? hic bagirip cagirip kapiyi ardinizdan kapatitiginiz olmadi mi arkadaslar ??????
örnek olsun diye böyle seyler cikartiyorlar ama dogrulugu tartisilir bir yerden iyi örnek olmak istiyorlar ama diger kismi atlamislar boncugun da dedigi gibi bizim örf ve adetlere uygun mu ???? hayir degil
amaaanaaaan uzun is oldu bu yawwwww ben aksamlari yapacak sey bulamiyorum seyrediyorum ve seyrederken cok ta gülüyorum egleniyorum yaniii :)) :)) :))
Başladığın cümleni kendin bitirmezsen, noktayı başkası koyar!!!!

“Show / Yarışma Programları” sayfasına dön