EVLİLİĞİN DE BURCU VAR! Koç

Cevapla
Kullanıcı avatarı
biberiye
Onur Üyesi
Onur Üyesi
Mesajlar: 5453
Kayıt: Sal Eyl 25, 2007 1:16 am
Konum: Almanya
Zodiac: Virgo
Süper yüksek puan: 0
Yüksek puan: 0

EVLİLİĞİN DE BURCU VAR! Koç

Mesaj gönderen biberiye » Prş Eyl 19, 2013 6:54 pm

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

Olumlu: Sıkılmayacaksınız! Tutku dolu bir evlilik sizi bekliyor…
Olumsuz: Sesler yükselebilir, sakin bir evlilik değil…
Dikkat: Huzurla geçen bir günün ardından kıskançlık krizi nedeniyle patlayan bir kavgayla neye uğradığınızı şaşırabilir, karşılıklı inatlaşmalardan zaman zaman bunaldığınızı hissedebilirsiniz.

Güneş’in Koç burcunda yükseldiği tarihler arasında yapılan evlilikler duygusal olarak inişli çıkışlı olacaktır. Aynen bir Koç insanı gibi evlilik de asla rutin olmayacaktır. Bu tarihte evlenen çiftlerin, coşkulu ve sabırsız bir ikili olacağı kesin. Öteki taraftan, çiftler her konuyu aceleye getirmek isteyebilir. Bir şey mi alınacak hemen alınmalı, bir yere mi gidebilecek hemen gidilmeli. Beklemek onlara göre değildir. Evde oturmak yerine dışarıda bir şeyler yapmayı tercih ederler. Onları görenler “ne kadar da sportif bir çift” diyecektir.

Koç burcunda yapılan evliliklerde kesin ve açık olmak önemli. Davranışlar ani, tepkiler ise sert olabilir. Taraflar sık sık hiç düşünmeden eyleme geçebilir. Tutkulu ve ateşli bir birliktelik diyebiliriz bu evliliğe. Aşk ve romantizm dolu dolu yaşanacak, hayatlarında rutine yer olmayacaktır. Sürekli hareketin olduğu, koşturma halinde geçen bir evlilik sizi bekliyor… /twittburc

PaylaşResim

Cevapla

“KOÇ ~~21 Mart- 20 Nisan~~” sayfasına dön