EVLİLİĞİN DE BURCU VAR! Boğa

Cevapla
Kullanıcı avatarı
biberiye
Onur Üyesi
Onur Üyesi
Mesajlar: 5442
Kayıt: Sal Eyl 25, 2007 1:16 am
Konum: Almanya
Duygudurum:
Zodiac: Virgo
Süper yüksek puan: 0
Yüksek puan: 0

EVLİLİĞİN DE BURCU VAR! Boğa

Mesaj gönderen biberiye » Prş Eyl 19, 2013 6:54 pm

BOĞA (21 Nisan - 20 Mayıs)

Olumlu: Güvene dayalı ve maddi olarak çok fazla sorunun yaşanmadığı bir evlilik.
Olumsuz: Tekdüze bir evlilik yaşanabilir. Harekete ihtiyaç duyabilirsiniz.
Dikkat: Çiftlerin birbirlerinden gizli saklı işler yapma gibi durumları olabilir. Bu durum, yaşanılan şeyleri kendi içlerinde halletmeye çalışmalarından ileri gelir. Hem dışarıya karşı hem de birbirlerine karşı ketum bir tavır sergileyebilirler.

Boğa doğumlu evliliklerde aşk ve cinsellik, önemli bir yer tutar. İlişkide alınacak önemli kararlar bazen sürüncemede kalabilir, bu sonuçsuzluk ince eleyip sık dokumaktan kaynaklanır. Karar verme aşaması ne kadar uzun olsa da, bir kere karar verildiğinde her şey en ince ayrıntılarına kadar planlanır ve uygulanır. Aile hayatı, bireylerin kişisel zevklerinin üstünde tutulur.

Rahatına düşkün, evde huzurlu olmak isteyen insanlar, Güneş Boğa burcundayken evlenebilirler. Maddiyat evlilik hayatlarının temelini oluşturabilir. Maddi güvenceye ihtiyaç duyarlar ve bu yönde çalışmaları olur. Evde arkadaşlarını ağırlamaktan, sofra donatmaktan ve müzik eşliğinde sevdikleriyle sohbet etmekten çok hoşlanırlar. Sakin olduğu kadar, güzel yemek kokularının evi sardığı bir evlilik… twittburc

PaylaşResim

Cevapla

“BOĞA ~~21Nisan-21 Mayıs” sayfasına dön