EVLİLİĞİN DE BURCU VAR! Yengeç

Cevapla
Kullanıcı avatarı
biberiye
Onur Üyesi
Onur Üyesi
Mesajlar: 5442
Kayıt: Sal Eyl 25, 2007 1:16 am
Konum: Almanya
Duygudurum:
Zodiac: Virgo
Süper yüksek puan: 0
Yüksek puan: 0

EVLİLİĞİN DE BURCU VAR! Yengeç

Mesaj gönderen biberiye » Prş Eyl 19, 2013 6:57 pm

YENGEÇ (21 Haziran - 22 Temmuz)

Olumlu: Önceliğin ev hayatı olduğu, ailenin her şeyden üstün tutulduğu bir evlilik…
Olumsuz: Fazla duygusal, tabulara ve geleneklere fazla bağlı, hissettiklerini tam olarak karşı tarafa iletemeyen bir evlilik…
Dikkat: Eğer evliliklerinde bir problem varsa taraflar inatla bunu çözmeye çalışırlar. Tartışmaları büyütebilir ve içselleştirebilirler.

Yengeç doğumlu evlilikler düzenli bir ilişki ve aile özlemi çektiklerinden heyecana ve tutkuya bağlı olmazlar. Aile onlar için dünyanın en önemli kavramıdır, bu kuruma değer verir ve korurlar. Çiftler birbirlerine karşı şefkatli olduğu gibi, aynı zamanda çabuk kırılabilirler de… Ama bu küskünlükler evde seslerin yükselmesine neden olmaz. Taraflar kendi içlerinde kırgınlıklarını yaşarlar. Fakat böyle davranmaları da her şeyi içlerine atmalarına ve bazı sorunların çözüme kavuşmadan daha da büyümesine sebep olabilir.

Bu evlilikte çiftler birbirlerine aşırı korumacı ve sahiplenici bir tavır sergiler. Çocuklarını da aynı şekilde fazla şımartabilirler. Onlara sorumluluk yüklemek yerine, her istediklerini önlerine sunma gibi bir eğilime sahiptirler.
Sadakat ve güven duygusunun ön planda olduğu, eşlerin birbirlerini her koşulda desteklediği ve yalnız bırakmadığı bir evlilik hayatı istiyorsanız bu tarihte evlenebilirsiniz. Ama bireysel olarak özgürlüğünüzden feragat etmeniz ve her konuda çift olarak hareket etmeye alışmanız gerekiyor. Twittburc

PaylaşResim

Cevapla

“YENGEÇ~~22 Haziran-22 Temmuz~~” sayfasına dön