EVLİLİĞİN DE BURCU VAR! Yay

Cevapla
Kullanıcı avatarı
biberiye
Onur Üyesi
Onur Üyesi
Mesajlar: 5442
Kayıt: Sal Eyl 25, 2007 1:16 am
Konum: Almanya
Duygudurum:
Zodiac: Virgo
Süper yüksek puan: 0
Yüksek puan: 0

EVLİLİĞİN DE BURCU VAR! Yay

Mesaj gönderen biberiye » Prş Eyl 19, 2013 7:02 pm

YAY (23 Kasım - 21 Aralık)

Olumlu: Hareketin ve aksiyonun bol olduğu, yerinde duramayan bir evlilik…
Olumsuz: Duygusal ihtiyaçlar bazen ikinci plana atılabilir.
Dikkat: Bu tarihte evlenenler, evle ilgilenmek yerine, arkadaşlarla vakit geçirmekten daha büyük zevk duyabilirler. Kişiler sorumluluk almakta da zorlanabilirler.

Bu evlilikte eşler, kendilerini aşka adar ve düşüncelerini açıkça belirtirler. Birbirlerini elde etmek için çok uğraşırlar, elde ettikten sonra ise iki taraf da kendini geri çekebilir. Birbirlerini elde tutmak için değişik yollar denenebilir. Güneş Yay burcundayken evlenen çiftler, birlikte gezip dolaşmaktan oldukça keyif alır. Yerinde duramayan bir çift olarak çevreleri tarafından bilinirler.

Bu çiftin hayatı asla sıradan olmaz. Sıcakkanlı, romantik ve ateşlidirler. Sıkıştırılmaktan hoşlanmazlar. Onlar için evlilik, duygusal bir macera ve keşiftir. Evlilik rutine bağlar ve eşler birbirleriyle iletişim kuramaz hale gelirse, bu evlilikte çatlaklar oluşabilir. Ayrıca eşlerden birinin bakımsız olması da evlilikte sorunlara sebep olabilir. Egzotik ülkelerde seyahat etmekten, yeni şeyler denemekten ve ev dışında vakit geçirmekten hoşlanıyorsanız bu tarihte evlenmeniz sizin için harika olacaktır. Twittburc

PaylaşResim

Cevapla

“YAY ~~ 23 Kasım-21 Aralık~~” sayfasına dön