EVLİLİĞİN DE BURCU VAR! Kova

Kullanıcı avatarı
biberiye
Onur Üyesi
Onur Üyesi
Zodiac: Virgo
Süper yüksek puan: 0
Yüksek puan: 0

EVLİLİĞİN DE BURCU VAR! Kova

Mesaj gönderen biberiye » Prş Eyl 19, 2013 7:04 pm

KOVA (21 Ocak - 18 Şubat)

Olumlu: Sosyal bir evlilik olacaktır. Bu ilişkide sıkılmaya ve rutine asla yer yok…
Olumsuz: Yaşanılan sorunlar detaylıca irdelenmez, yüzeysel olarak bakılır. Bu da sorunların daha da artmasına neden olabilir.
Dikkat: Çiftler kendini sosyal projelere, derneklere, yardım kuruluşlarına adayabilir. Bu durum örnek bir davranış olsa da, aile hayatı ikinci plana atıldığında sorunlar çıkacaktır.

Kova evliliği, gereksiz samimiyetlerden hoşlanmayan bir evliliktir. Görünümden çok zekâya önem verilir. Çiftler uyumlarıyla büyük bir çekim alanı yaratır ve kalabalıkta bile fark edilirler. Cinsellik onlar için ‘çok çok önemli’ bir konu değildir. Evlilik hayatlarında elbette cinsellik vardır, ama bunu doğanın bir gereği olarak düşünür ve yaşarlar.

Hayatlarını birbirleriyle paylaşma heyecanı içinde değildirler. Bu evlilikte iki taraf da özgürlük ister ve birbirine sunar. Tüm zamanlarını birlikte geçirmek istemedikleri için sosyal hayatları renklidir. Çift olarak tatil yapmak yerine, kalabalık arkadaş gruplarıyla bir yerlere gitmeyi tercih edebilirler. “Ben sadece eşimi isterim, kalabalık ortamlar bana göre değil. Romantizm delisiyim!” derseniz size tavsiyemiz, kendinize başka bir tarih seçmeniz.
Twittburc

Paylaş

Resim

“KOVA ~~21 Ocak-18 Şubat~~” sayfasına dön