EVLİLİĞİN DE BURCU VAR! Balık

Cevapla
Kullanıcı avatarı
biberiye
Onur Üyesi
Onur Üyesi
Mesajlar: 5442
Kayıt: Sal Eyl 25, 2007 1:16 am
Konum: Almanya
Duygudurum:
Zodiac: Virgo
Süper yüksek puan: 0
Yüksek puan: 0

EVLİLİĞİN DE BURCU VAR! Balık

Mesaj gönderen biberiye » Prş Eyl 19, 2013 7:05 pm

BALIK (19 Şubat - 20 Mart)

Olumlu: Çiftler arasında bencilce davranışlar görülmez. Fedakarlık ve romantizm bu ilişkiyi özetler…
Olumsuz: Çiftler sadece birbirlerinin hatalarını görmezden gelmeye değil, hayatlarındaki insanların da yanlışlarını fark etmemeye meyillidirler.
Dikkat: Çiftler arasında küsüp barışmalar sık yaşanabilir. Şiddetli kavgalar değil, trip atmalar bu evlilikte oldukça yer alacaktır.

Gözlerin hiçbir şeyi görmediği, hatta bu körlüğün bazen büyük hataları dahi görmemeye vardığı durumlara çok müsait evliliklerdir. Özel günlere çok önem verildiği gibi, bu günler kutlama yapılmadan es geçilmez. Bu evlilikte balayı asla bitmez, rüya gibi sürmesi için iki taraf da elinden geleni yapar. Eğer bir gün bu rüyadan uyanırlarsa, hayal kırıklığı başlar.

İki tarafın evlilik kurumuna saygısının yanı sıra sosyal yaşamları da çok önemlidir. Dostluklara çok önem verirler. Aşırı sosyal yapılar, zaman zaman ilişkide kıskançlık konusu olabilir. Ayrıca zaman zaman arkadaşlarından kazık yeme durumu yaşayabilirler. Çünkü herkesi kendileri gibi görme eğilimindedirler. Aynılıktan ve rutinden hoşlanırlar. Evlerinde sadece baş başa bir şeyler yapmak onlar için yeterlidir.
Twittburc

PaylaşResim

Cevapla

“BALIK ~~19 Şubat-20 Mart ~~” sayfasına dön