Elin Oğlu

Kullanıcı avatarı
adminiçe
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
Zodiac: Pisces
Süper yüksek puan: 0
Yüksek puan: 0

Elin Oğlu

Mesaj gönderen adminiçe » Çrş Eki 07, 2015 11:55 am

Resim

İlk kez Güney Kore'de AbnormalSummit adıyla yayına başlamış olan "Elin Oğlu", Ömür Varol ve Sinan Çalışkanoğlu'nun sunumuyla atv ekranlarında cumartesi gecelerinize renk katıyor! Türkiye'de hayatını sürdüren, farklı milletlerden 8 yabancı erkek, ilginç karakterleri ve farklı yaşam biçimlerine rağmen aynı masada… Bu toprakların havasını soluyan, bu ülkeye âşık 8 "Elin Oğlu"…

Biz, bizi biliyoruz da onlar nasıl biliyor? "Elin Oğlu" ne diyor? Kültürel farklılıklardan doğan birbirinden komik hikâyeler, espriler, tartışmalar, farklı ülkelerden ilginç videolar, program için özel hazırlanmış skeçler, çeşitli oyunlar ve elbette çok daha fazlası…

Talk Show'un tarifini yeniden yapan "Elin Oğlu", Ömür Varol ve Sinan Çalışkanoğlu'nun sıra dışı sunumuyla atv ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor!

Paylaş

Kullanıcı avatarı
adminiçe
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

Re: Elin Oğlu

Mesaj gönderen adminiçe » Çrş Eki 07, 2015 11:58 am

Ben bu programı gerçekten çok sevdim.. Belki programın akışı çok daha iyi olabilirdi ama bu sekiz kişinin doğallığı her kusuru kapatıyor bence.. Türk kanallarında ne izlemeye başlasam kısa sürede yayından kaldırılır, umarım bu program da öyle olmaz..

Kimler seyrediyor Elin Oğlu'nu?
Favorileriniz kimler?
En unutamadığınız sahneler hangileri?

Hadi bakalım burada Elin Oğlu'nun dedikodusu var :))

Kullanıcı avatarı
güleda
Onur Üyesi
Onur Üyesi
Zodiac: Libra

Mesaj gönderen güleda » Çrş Eki 07, 2015 3:05 pm

Ben de çok beğeniyorum ama saatini falan bilmem, denk gelirse izlerim yani.. italyan Danilo Zanna ve Antonıo daha bir dikkatimi çekiyor :)

Kullanıcı avatarı
adminiçe
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

Mesaj gönderen adminiçe » Çrş Eki 07, 2015 3:22 pm

Aklıma gelen herşey hemen olmak zorunda mı???

Daha önce Cumartesi günleri saat 23.15 civarında yayınlanan program gün ve saat değiştirerek Pazar günü 00.15 de yayınlanacak

Cumartesi için bile çok geç saatken, Pazar gecesi 00:15'e almak bu programın da yayından kaldırılacağının sinyallerini veriyor.. :olm:

“Show / Yarışma Programları” sayfasına dön