( Hünerli Annem)--> CaFeminel -->Leydi Ruj--> Pembe Gezegen

Forum kuralları
Bu alanda arkadaşlarınız hakkındaki görüşlerinizi düşüncelerinizi tıpkı bir hatıra defteriymiş gibi yazabilirsiniz.

Lütfen aynı kişi adına birden fazla başlık açmayınız.

Hakkında yazılan kişinin, her mesajın ardından teşekkür edip karşılıklı sohbet ortamına girmemesini rica ederiz. Gerekli hissedilen durumlarda açıklama yapılması bu durumun dışındadır.
Kullanıcı avatarı
Mavi Boncuk
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
Zodiac: Scorpio
Süper yüksek puan: 7
Yüksek puan: 7
İletişim:

Re: CaFeminel

Mesaj gönderen Mavi Boncuk » Pzr Ara 25, 2016 1:54 am

gece gece forumu kurcalarken çoook eski mesajlara gitmişim, 8-9 sene öncesine, hatta bu başlık bile 2008 yılında açılmış...
yüzümde kocaman bir gülümsemeyle bir çok mesajı okurken buldum kendimi... hatta itiraf edeyim yapılan bazı yorumlarada sesli sesli güldüm gecenin bir vakti...
sonra başlangıcımız geldi aklıma Hünerli Annem...sonrasında Cafeminel...Leydi Ruj.... ve Pembe Gezegen :) Hünerli Annem ve Cafeminel arasında başka isim kullandık mı hatırlamıyorum :)) Değişen sadece isimler olmuş, eski yorumlara baktıkça ruhumuzun değişmediği, aynı yazılara gülümseyip, gülebildiğimizi gördüm... Önce Ajda Pekkan'ın şarkısı geldi aklıma... Kimler geldi, kimler geçti... sonrada Mirkelam'ın şarkısı...Unutulmaz unutulmaz...Yaşadığımız unutulmaz ...

10 seneyi devirmişiz... Kah gülmüşüz, kah üzülmüşüz...Sevinçlerimizi, üzüntülüerimizi paylaşmışız, yetmemiş buluşmalar düzenlemişiz....

Bu gece en çokta komik yazılara yapılan yorumlara güldüm .... Yine gece gece iyi geldi burası...

Paylaş

..-...-.-.-...-.--.

“Hatıra Defteri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir