eşimin kıskançlıklarından bıktım

Kullanıcı avatarı
Pembe Gezegen
Asil Üye
Asil Üye
Süper yüksek puan: 0
Yüksek puan: 0
İletişim:

Mesaj gönderen Pembe Gezegen » Cmt May 24, 2008 5:35 pm

eşimin kıskançlıkları beni iyice bunaltmaya başladı markete alışverşe beraber gidiyoruz yalnız cıkmama bıle ızın vermıyor bıraz dar gıyınsem burnumdan getırıyor bende onu cok kıskanıyorum ama onun beni kıskandığı kadar degğıl artık yorulmaya basladım ılıskımızı etkıleyecek,zedeleyecek dıyede cok korkuyorum bana yardımcı olurmusunuz :(

Paylaş

Kullanıcı avatarı
Pembe Gezegen
Asil Üye
Asil Üye
İletişim:

Re: eşimin kıskançlıklarından bıktım

Mesaj gönderen Pembe Gezegen » Cmt May 24, 2008 8:19 pm

canım arkadaşım,yeni evli olduğunu düşünüyorum..
eğer öyleyse 2-3 yıl da geçer bu tür davranışlar diye düşünüyorum...
alışverişe yalnız göndermeme durumu ise,gerçekten onur kırıcı bir durum..eşinin sevip değer verdiği,seninde sevdiğin bir yakınınızdan bu kanuda yardım alabilirsin..
;)

Kullanıcı avatarı
Pembe Gezegen
Asil Üye
Asil Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Pembe Gezegen » Pzr May 25, 2008 1:02 am

saol arkadaşım eşiminde benım de çok sevdiğimiz ortak bır arkadaşımız var,onunla görüşmeyı düşünüyordum ama karar veremedim,eşim bunu yanlış anlarsa dıye,gerçi yanlış anlaaycağına ıhtımal vermiyorum,ilgine teşekkür ederimm arkadasım

Kullanıcı avatarı
Pembe Gezegen
Asil Üye
Asil Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Pembe Gezegen » Pzt May 26, 2008 10:52 am

ister bayan ister bay olsun bence eşini kıskanmazsa sorun vardır derim...ama tabiki bu markete bile salmayacak kadar değil...herşeyin bir boyutu var...mesela eşim bir kaç gün sonra yurtdışında bir çok ülkeyi gezecek...ama ona sonsuz güveniyorum.... zaten güvenmeyip sürekli o kuşkularla yaşamak tamamen işgence olur...

Kullanıcı avatarı
Pembe Gezegen
Asil Üye
Asil Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Pembe Gezegen » Sal May 27, 2008 5:35 pm

haklisin arkadasim herseyin bir dengede olmasi gerekir, ilk baslarda normal diye düsünüyorum cünkü yasadim ama simdi ne yapsam iyi olmus iyi yapmissin diyor esim ins. sizin durumunuz zaman gectikce düzelir arkadasim

Kullanıcı avatarı
Pembe Gezegen
Asil Üye
Asil Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Pembe Gezegen » Cmt May 31, 2008 9:45 am

ee o zaman bizde sorun mu var :hh: çünkü eşim beni bende eşimi yani birbirmizi kıskanmayızda ;) ,ama biz buna karşılıklı güven diyoruz.üstelik nesini kıskancam kedi gibi dibimden ayrılmıyor... :))

konuya dönersek belli ölçülerde kıskançlık olabilirdeee,ama belli ölçülerde.... ve sınırı aşan kıskançlıklar bana göre yanlış ve evliliği zora sokar gibime geliyoo,allah kolaylık versin arkadaşım... umarım ilk yorumu yapan arkadaşın dediği gibi yeni evlisinzidir ve zamanla bu sorun ortadan kalkar,şunuda yapabilirsin karşılıklı oturup konuş,derdini düşüncelerini açık açık anlat ,eminim işe yarayacaktır...

Kullanıcı avatarı
Pembe Gezegen
Asil Üye
Asil Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Pembe Gezegen » Cmt May 31, 2008 10:53 am

zor bir durum arkadaşım eşine güvensizlik kıskançlık keşke olmasa ama oluyo işte

sen elinden geldiğince onun kıskanmayacağı davranışlarda bulun bunu sürekli beni kıskanıyorsun beni dışarı yalnız bırakmıyorsun gibi tartışmalara girme demekki seni çok benimsiyor ve yalnız bırakmak istemiyor
eşini seviyorsan bu katlanılmayacak bi durum deil bence

Kullanıcı avatarı
Pembe Gezegen
Asil Üye
Asil Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Pembe Gezegen » Prş Oca 05, 2017 3:30 pm

bende acayip kıskanç bir eşe sahibim, ama annemden tecrübeliyim, babamda çok kıskançtır, bende annem gibi alttan alıyorum, kızdığımı,kırıldıpımı hissettirmiyorum, ama yeri gelince de patlıyorum,b seferde alttan alma sırası onda oluyor...idare ediyoruz işte :) kıskançlıklarına gelince; genelde beraber yemeğe yada eğlenceli bir yere gittiğimizde patlak veriyor, o adam sana neden baktı, tanıyor musunki, şu niye baktı vs.vs.vs. defalarca ben bana bakan kimse görmüyorum,senden başkasını görmüyorum, demekki sen sağı solu kolaçan ediyorsun sen bana bakmıyorsun diyorum ama nafile...kıskançlığı bu yoksa her yere yalnız giderbilirim...bir keresinde özel bi günde dışarı yemeğe çıktık(artık sadece özel günlerde mecburiyetten çıkıyorum, yoksa tartışmayla noktalanıyor, sadece çocuklar yanımızdaysa ilgi genelde onların üstüne olduğu için pek bir sorun çıkmıyor) adamın biri bana selam verdi, gülümsedi, yanındakine birşeyler söyledi(3 erkektiler).eşimde her zamanki gibi bunu görmüş, bana çaktırmadan şu masaya bak, tanıyor musun dedi, baktım hayır dedim. sonra o adam kalktı bizim masaya gelip merhaba dedi, ben tamam şimdi kavga çıkacak diye ödüm koptu, eşim buyrun dedi, adam bana baktı, sen: babamın adını söyledi,kızı değil misin dedi, evet dedim, kendi adını söyledi, babana çok selam söyle, bu arada tabii kendinide tanıttı, seni en son 5 yaşındayken görmüştüm, siman hiç değişmemiş, dikkatli bakmamın sebebide, acaba bu bizim kız mı?diyeymiş...eşimede dedim, bana kızmana değdi mi? özür falan diledi ... işte belki basit bir kıskançlık gelebilir ama, sık karşılşıldığında basitlikten çıkıp tartışmalara yol açabiliyor....zaten günün birinde büyük bir kavgamız olursa sırf bu yüzden olur :(

“Dertleşiyoruz” sayfasına dön