Gereksiz yere korna çalanları şiddetle protesto ediyorum

Forum kuralları
Bu forum da nelere protesto ettiğimiz paylaşıyoruz, eğlenci amaçlı protestolar için oyunlardaki protestoyu kullanabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
Şirin
Faal Üye
Faal Üye
Zodiac: Scorpio
Süper yüksek puan: 0
Yüksek puan: 0

Gereksiz yere korna çalanları şiddetle protesto ediyorum

Mesaj gönderen Şirin » Pzt Tem 17, 2017 10:34 pm

Gereksiz yere korna çalanları şiddetle protesto ediyorum, bir kere de değil arka arkaya dat dat dat, birde şu düğün konvoyları geçerken aralıksız çalıyorlar ya.....hasta mı var, çocuk mu uyuyor, işten gelipte uyuyan mı var hiç düşünen yok...
heleki kırmızı ışıkda, ya da anayola çıkışlarda durunca sanki hatalısınız arkadan durmadan dat dat dat... !!!! nereye yetişeceksin kardeşim....

Paylaş

Bazen bitmek bilmeyen dertler yağmur gibi üstüne yağar, ama rengarenk gökkuşağı yağmurdan sonra çıkar.

Kullanıcı avatarı
Şirin
Faal Üye
Faal Üye
Süper yüksek puan: 0
Yüksek puan: 0

Re: Gereksiz yere korna çalanları şiddetle protesto ediyorum

Mesaj gönderen Şirin » Pzt Tem 17, 2017 10:39 pm

ha birde havalı korna çalanlara gelsin bu protestom !!! iki sene önce teyzemlere Bursa'ya gittiğimizde ben kaldırımdayım, yanımdan geçen araba öylesine!!!! havalı korna çaldı ki,( hani şu amerikan filmlerindeki tırların kornaları vardır ya , onlardan işte... ) çok kokrmuştum, plakasını alamadım o panikle, yoksa 155 i arayıp şikayet edecektim.........
Bazen bitmek bilmeyen dertler yağmur gibi üstüne yağar, ama rengarenk gökkuşağı yağmurdan sonra çıkar.

Kullanıcı avatarı
Mavi Boncuk
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
Süper yüksek puan: 7
Yüksek puan: 7
İletişim:

Re: Gereksiz yere korna çalanları şiddetle protesto ediyorum

Mesaj gönderen Mavi Boncuk » Sal Tem 18, 2017 1:31 am

kesinlikle katılıyorum ;)
..-...-.-.-...-.--.