İkiz annesi olmak demek...

Forum kuralları
Zaman zaman fotoğraflarını ekleyerek,yaramazlıklarını,maceralarını,sorunlarını yazarak paylaşalım..
Kullanıcı avatarı
adminiçe
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
Zodiac: Pisces
Süper yüksek puan: 0
Yüksek puan: 0

Re: İkiz annesi olmak demek...

Mesaj gönderen adminiçe » Pzt Kas 28, 2016 6:05 pm

Muhteşem anlatmışsın. İzin verirsen yazını sosyal medya hesaplarımızda yayınlamak isterim :)

Paylaş

Kullanıcı avatarı
Şirin
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Zodiac: Scorpio

Mesaj gönderen Şirin » Sal Kas 29, 2016 4:04 pm

olabilir ;) bence sakıncası yok :)
Bazen bitmek bilmeyen dertler yağmur gibi üstüne yağar, ama rengarenk gökkuşağı yağmurdan sonra çıkar.

Kullanıcı avatarı
Şirin
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen Şirin » Prş Oca 05, 2017 1:57 pm

zorluklarından bahsetmiştim... ama şuan hissediyorum ki, annelerine aynı anda 2 x yardımcı olacaklar...yani şu sıralar herşeye yetişemiyorum, bi bakıyorum biri kendi yataklarını toplamaya çalışırken, diğeri benim yatağımı düzeltmeye çalışıyor...hele birde sofra hazırlanacak, yada toplanacaksa :)) görülmeye değer :) duble yardım :D ama şunu da çok iyi biliyorum, ufakken boylarının yetmediği işlere yardım etmek isterler biraz büyüyünce de o yardımlardan eser kalmaz, nerden mi biliyorum, kendimden :))
Bazen bitmek bilmeyen dertler yağmur gibi üstüne yağar, ama rengarenk gökkuşağı yağmurdan sonra çıkar.

Kullanıcı avatarı
adminiçe
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
Zodiac: Pisces

Mesaj gönderen adminiçe » Pzt Oca 09, 2017 11:02 am

Şirin yazdı:zorluklarından bahsetmiştim... ama şuan hissediyorum ki, annelerine aynı anda 2 x yardımcı olacaklar...yani şu sıralar herşeye yetişemiyorum, bi bakıyorum biri kendi yataklarını toplamaya çalışırken, diğeri benim yatağımı düzeltmeye çalışıyor...hele birde sofra hazırlanacak, yada toplanacaksa :)) görülmeye değer :) duble yardım :D ama şunu da çok iyi biliyorum, ufakken boylarının yetmediği işlere yardım etmek isterler biraz büyüyünce de o yardımlardan eser kalmaz, nerden mi biliyorum, kendimden :))

Nasıl tatlı bir görüntü oluşuyordur :cn: Yardım konusu belli olmaz.. Benim kızım hep dağınıktı ve tembeldi hala aynı :D Oğlum da emeklerken bile biberonun dik durmadığını görünce delirip illa onu düzeltirdi, yerlerdeki oyuncakları emekleye emekleye toplayıp sepete doldururdu. Bu seneye kadar aynı odada kalıyorlardı ve ben dağınıklık yüzünden ikisine de kızıyordum. Şimdi odalarını ayırdım ve gördüm ki odayı dağıtan oğlum değil kızımmış :D Yani o huy neyse büyüyünce de pek değişmiyor. Bence senin kızlar sana yardım eder ;)

Kullanıcı avatarı
Şirin
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen Şirin » Pzt Oca 16, 2017 10:27 pm

inşallah canım ya..

Kullanıcı avatarı
Şirin
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen Şirin » Pzt Eki 02, 2017 2:39 pm

doğru tespitler....

Resim

Resim

Kullanıcı avatarı
Defne*
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Zodiac: Virgo
Süper yüksek puan: 1
Yüksek puan: 1

Mesaj gönderen Defne* » Prş Eki 05, 2017 8:09 pm

çok güzel anlatılmış ya ;)

Kullanıcı avatarı
Şirin
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen Şirin » Pzt Eki 16, 2017 12:14 pm

fazlası var eksiği yok (:

“Bebek Günlüğü” sayfasına dön