_YEMEKTEYİZ_ yarışmasını izleyen varmı????

Kullanıcı avatarı
ecemine
Uzman Üye
Uzman Üye
Zodiac: Cancer
Süper yüksek puan: 0
Yüksek puan: 0
İletişim:

_YEMEKTEYİZ_ yarışmasını izleyen varmı????

Mesaj gönderen ecemine » Sal Kas 18, 2008 7:42 pm

Evet show tv de başlayan programı seyreden varmı ben başladığından beri bakmaya çalışıyorum
izlenilen bişey ama seçilen yarışmacılar özenle seçilmiş olmalıki herkes farklı bir karakterde ve bunların neyi sevip neyi sevmedikleride biraz uyuduruyorlar gibime geldi :))

Şahsen o yarışmacılar bana yemeğe gelipte o sözleri söyleseler benim evden sağ çıkmazlar :ha:
hepsi birbirinden gıcık

Sizlerinde görüşlerini almak istiyorum :)

Paylaş

Kullanıcı avatarı
toschunum
Onur Üyesi
Onur Üyesi
Zodiac: Sagittarius

Re: _YEMEKTEYİZ_ yarışmasını izleyen varmı????

Mesaj gönderen toschunum » Sal Kas 18, 2008 9:05 pm

ben denk gelirse bakiyorum, aynen senin gibi düsünüyorum eminecim..

ama ben sahsen evime birilerini davet etsem daha farkli biseyler pisiririm, eve daha farkli sunum yaparim...
ellerine 400 ytl veriliyo ama hic dogru düzgün bisey yapmiolar...

ama sinir bozucu bi program bence..
Resim

Fındık Kraliçesi
Onur Üyesi
Onur Üyesi
Zodiac: Aquarius
İletişim:

Mesaj gönderen Fındık Kraliçesi » Çrş Kas 19, 2008 1:02 am

bana sacma geliyor zaten özellikle secmişler o ters insanları :sinir: ya başlayalı baya oldu ararda gözlüyorum allahaşkına biride ötekininkine nefis olmuş desin yaaaaaaa :al:
En anlamlı yemin söz vermektir, en büyük intikam affetmektir, en adi söz hiç sevmedim demek; ve en güzel cevap gülüp geçmektir.

Kullanıcı avatarı
dilsen
Faal Üye
Faal Üye
Zodiac: Gemini

Mesaj gönderen dilsen » Çrş Kas 19, 2008 9:44 am

bi kere denk geldim çok az baktım saçma sapan ve o insanalara masus o şekilde oynattırıyolar anlıcanız onlar orda kukla bizim insanımız kavgayı çok seven bi millet gibi göstermeye çalışıyolar....ama reyting kırdığını sanmıyorum.....ve kınıyorum seyretmemeklede.... :sinir: :sinir:
Bir anne yüreğinin titrekliğini,sonsuz merhametini ve tükenmeyen sevgisini anne olunca anladım..

Kullanıcı avatarı
Mavi Boncuk
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
Zodiac: Scorpio
Süper yüksek puan: 7
Yüksek puan: 7
İletişim:

Mesaj gönderen Mavi Boncuk » Çrş Kas 19, 2008 9:47 am

[font=Comic Sans MS]emoşşş :)) ara ara denk gelirse seyrediyorum,dün gece tekrarını seyrettim ve acaba bizim kızlar seyrediyormu diye düşündüm,ve yarın başlık açayım dedim...Benden önce davranmışın.. :))

Evet denk geldikçe bakmaya çalışıyorum,farklı karakter ve damak zevklerine sahip insanlar,ama şu var bu bir tv'de yayınlanan bir yarışma ve mutlaka yarışmanın reyting alması için belli kuralları var,bizim bilmediğimiz,yani yarışmacılara kesinlikle çok sert eleştiriler getireceksiniz,bahaneler bulacaksınız deniyordur.Yoksa hiç bir insan tanımadığı bir kişinin evine yemeğe gidip de mutfağın pis,yemeğin olmamış demez,diyemez....
Verilen 400 ytl'ye karşılık çıkan yemekler gerçekten yetersiz,yani düşünün 400 ytl alıyorsunuz ve 5 kişilik akşam yemeği çıkartacaksınız..Masa'nın görüntüsünden,yemeklere kadar çok farklı ve daha zengin birşeyler çıkartılabilir...[/font]
..-...-.-.-...-.--.

Kullanıcı avatarı
ecemine
Uzman Üye
Uzman Üye
İletişim:

Mesaj gönderen ecemine » Çrş Kas 19, 2008 9:57 am

hele dün akşam mert adlı yarışmacı yarıştı ahtapot yaptıı :beee: karidesss :beee: :beee: :beee: somon fümeeeeli salata :))
en güzel şey tuzla balıktı herlade :) şahsen ben tek onu yerdim o mutfaklar bi yandan yemek yaılır bi yandan toplanır o mutfaklar ya o programı binlerce kişi izliyo bence kendilerini düpe düz rezil ediyorlar

bu gün rika da bakalım yaşı 18 miş neler yapıcaz dilide pabuç gibi :ha:

Kullanıcı avatarı
Mavi Boncuk
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen Mavi Boncuk » Çrş Kas 19, 2008 10:01 am

[font=Comic Sans MS]Dün geceyi izledim,ama Mert açıklama yaptı bekarım ve bu şekilde yaşamayı seviyorum,detaylara girmiyorum diye :)) o da onun yaşam biçimi :p
Nika'yıda göreceğiz :)) ben asıl Nesrin hanımı bekliyorum mıymıntıııı :))[/font]
..-...-.-.-...-.--.

Kullanıcı avatarı
ecemine
Uzman Üye
Uzman Üye
İletişim:

Mesaj gönderen ecemine » Çrş Kas 19, 2008 10:05 am

o eve koca koca ayakkabılarıtla girdilerya ıyyyyyy :beee: dışarıdan bir sürü mikrop giriyor eve
orda yemek mi yenir yaa zaten o mertin görünüşüde pis sanki kaç gündür yıkanmamış gibiydi
hele naim ,fatih üreği görürü gibi oldum ben bir an :)) :ha:

Kullanıcı avatarı
Mavi Boncuk
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen Mavi Boncuk » Çrş Kas 19, 2008 10:14 am

[font=Comic Sans MS]delüüü :))

ha tabiiki herkes her programı beğenecek diye bir kaide yok ama şuda var,o saçma sapan,kimin eli kimin cebinde,kimin kimden hamile kaldığı belli olmayan,o onun kocası yada,yok yok o onun eski sevgilisi dediğimiz dizilerden,yada reyting almak uğruna insanları hem kamera önünde,hem tv karşısında ağlatan,yada yarışmaları seyreden insanlarla ve yarışmacılarla alay eden bir yarışma programı değil bence,kesinlikle savunmuyorum iyi diye,ama farkı; ne bir soytarılık yapan bir sunucu var,nede büyük bir para ödülü,kendine güvenen yarışır misali...
Buda benim nacizane görüşüm :)[/font]
..-...-.-.-...-.--.

Kullanıcı avatarı
clivya
Onur Üyesi
Onur Üyesi
Zodiac: Aries

Mesaj gönderen clivya » Çrş Kas 19, 2008 10:38 am

ecemine yazdı:o eve koca koca ayakkabılarıtla girdilerya ıyyyyyy :beee: dışarıdan bir sürü mikrop giriyor eve
orda yemek mi yenir yaa zaten o mertin görünüşüde pis sanki kaç gündür yıkanmamış gibiydi
hele naim ,fatih üreği görürü gibi oldum ben bir an :)) :ha:

:D :D emoş beni çok güldürdün :ha: :ha: :ha:
Resim

“Show / Yarışma Programları” sayfasına dön